ליווי מלא של עורך דין בסכסוכי שכנים בבית משותף !


עורך דין אורן סולן הינו בוגר תואר ראשון ושני במשפטים מאוניברסיטת חיפה. עו"ד סולן עוסק מזה שנים רבות, אך ורק בתחום דיני המקרקעין, ומיסוי המקרקעין. עו"ד סולן בחר להתמקצע אך ורק בתחום אחד ועובדה זו מקנה לו איכות ויתרון בייצוג הלקוחות הרבים הפונים אליו. במסגרת שירותיו המשפטיים עו"ד סולן מייעץ ללקוחותיו כיצד לבצע את העסקה במינימום הוצאות ובמקסימום בטחון תוך הקפדה אישית וקפדנית על כל רבדי העסקה. כל לקוח של עו"ד אורן סולן זוכה לליווי צמוד ומקצועי בין אם הוא רוכש או מוכר את הנכס. במשרדו של עו"ד סולן, המענה המקצועי מתחיל כבר בשלבים הראשוניים של הערכת שווי הנכס ובחינת אפשריות תכנוניות עבורו, וזאת בנוסף לבחינת היבטים משפטיים ודרישות מיסוי של העסקה. עו"ד אורן סולן חרט על דגלו הענקת ייצוג משפטי, איכותי חסר פשרות, באופן נגיש ובעלויות הוגנות. אם אתם זקוקים לליווי הצמוד של עו"ד מומחה לעסקאות בקרקעין אתם מוזמנים לפנות למשרדנו לשיחת היכרות, ללא עלות וללא התחייבות, בטלפון שמספרו 077-9577850 שבו מענה אנושי זמין 24/7.

אורן סולן עו"ד 

 ron-sign-500x375


למה כדאי לי להשתמש בשירותיו של עו"ד אורן סולן?

מי שרוצה לבצע עסקת מקרקעין ואין ברצונו לשלם סכומי עתק לעורכי דין, בגין ביצוע עבודה שאינה מורכבת. שכר הטרחה של עורכי הדין המייציגים קונים ו/או מוכרים נקבע בדרך כלל לפי שיעור של 0.5% משווי הנכס + מע"מ. כך למעשה, כל צד לעסקת מקרקעין, אשר שוויו העסקה עולה על מיליון ש"ח יאלץ לשלם לעורך הדין שכר טרחה העולה על 5,000 ש"ח בעבור ביצוע עסקת המכר. זאת על אף שאין הבדל מהותי בין העבודה המשפטית לה נדרש העורך דין. עו"ד אורן סולן אשר חרט על דגלו מתן שירותים משפטיים באופן נגיש, יעיל ובעלויות הוגנות סבור כי אין הצדקה לכך ששכר הטרחה יקבע לפי שווי הנכס ולא לפי מהות העבודה המשפטית הכרוכה בביצוע העסקה. על כן החליט עו"ד אורן סולן ללוות כל רוכש או מוכר של נכס, בסכום קבוע של 5,000 ש"ח + מע"מ בלבד עבור טיפול בעסקה. לכן אם הנכם נדרשים לקבל ייצוג של עורך דין מקרקעין, ושוויו של הנכס נשוא העסקה עולה על 5,000 ש"ח, אתם יכולים לחסוך סכום משמעותי אם תפנו אל עורך הדין אורן סולן.
עסקת מקרקעין בליווי עו"ד אורן סולן איך זה עובד ?


שיחת היכרות ובירור פרטים

בשלב הראשון, נבדוק את פרטי המקרה נתאם מועד לפגישה, אשר אליה תצטרכו להגיע עם על המסמכים הרלוונטיים, ככל שידרשו.

פגישה עם עו"ד אורן סולן

בשלב השני, תערך פגישה עם עורך דין בעל ידע בתחום דיני הגירושין, אשר יבחן ביחד איתכם את האפשרויות העומדות בפניכם לסיום הליך הגירושין בצורה המיטבית.

חתימה על הסכם המכר

בשלב השלישי, אנו ננסח ונגיש עבורכם תביעה לגירושין לערכאה המוסמכמת, וננהל עבורכם בשתיוף פעולה מלא הליך הגירושין על כל הנושאים הכרוכים בו

ליווי משפטי עד להשלמת העסקה

משרדנו חותר להשגת תוצאות מקסימאליות במהלך השירות מתוך דאגה לאינטרסים של לקוחותינו ולקרוביהם. אנו נלווה אותכם עד לתום הליך הגירושין.


ליצירת קשר השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם:

[contact-form-7 404 "Not Found"]

לקוחות מספרים

 • כל מה שחשבתי על עורך דין, אבל הפוך

  א. טננבאום
 • רון התביעה שלך גדולה, זכיתי עוד לפני המשפט

  ר.מנור
 • העלית את הטענות שלי על כתב התביעה בצורה ברורה ותמציתית, הרבה יותר טוב משאני יכולתי להסביר בעל פה, ישר כוח!

  ר.משולם
 • בזכותך הצלחתי בתביעה וקיבלתי את הפיצוי שדרשתי, אמליץ לחברים בחום

  א.מקס
 • בזכות ההדרכה שלך וכתב ההגנה שניסחת, התביעה שהוגשה נגדי נדחתה על הסף, המון תודה

  מ.ונקרפלד
 • תוך חודש וחצי החזר כספי+פיצוי תודה רבה על השירות

  א.רביבו
 • תודה רון שעזרת לי לזכות בתביעה הקטנה ולאחר מכן גם בגביית פסק הדין הכספי בלשכת ההוצאה לפועל

  ד.מלכה