עורך דין תביעות קטנות

בעת הקמת אתר זה מספר מטרות עמדו לנגד עיניי:

(1) לחשוף את עולם התביעות הקטנות לכלל הציבור , מתוך אמונה שמערכת המשפט שייכת לכולם במיוחד לאזרח הקטן שנאלץ להתמודד עם הבירוקרטיה של גופים גדולים ומאורגנים כגון חברות, רשויות המדינה בעלי מקצוע וכד’.

(2) להעניק למשתמשי האתר כלים משפטיים פשוטים ברורים ונגישים, על מנת לשפר את תוצאותיהם בהליכים בבית המשפט לתביעות קטנות ובסופו של דבר לזכות בתביעה.

(3) לחסוך ממשתמשי האתר את “כאב ראש” הכרוך בהגשת תביעה קטנה, זאת באמצעות אשף אינטרקאקטיבי ייחודי וחדשני המאפשר לכם לפנות לעורך דין , למסור לו את כל המידע הרלוונטי אודות המקרה שלכם ולקבל משוב ראשוני חינם וכן במידת הצורך לקבל ייעוץ וליווי משפטי בהליך של תביעה קטנה.

(4) לספק שירותים משפטיים בתחום התביעות הקטנות באופן יעיל ובעלויות הוגנות.

תביעות קטנות – לא משחק ילדים!

בעת ניהול הליך בבית משפט לתביעות קטנת, אתם עלולים למצוא עצמכם, מול השופט וכנגד הנתבע. חשוב לזכור כי תביעה קטנה היא הליך משפטי לכל דבר . לכן רצוי לקבל חוות דעת של עורך דין תביעות קטנות בעל ניסיון בניהול הליכי תביעה קטנה טרם הגשת ההליך או לבקש את סיועו בעת הכנת כתב תביעה או כתב הגנה

ליווי מלא של עורך דין תביעות קטנות בהכנת תביעה קטנה והגשתה

משרד רון סולן עורך דין תביעות קטנות מספק ייעוץ וליווי בכל הנוגע להליך של תביעות קטנות. בין השירותים שהמשרד מספק ניתן למנות: הערכת סיכויי ההצלחה בהגשת התביעה.

  • בחירת המסלול המתאים להגשת תביעה (תביעה קטנה/תביעה על סכום קצוב/ תביעה בסדר דין מהיר וכו’).
  • הכנה ושליחת מכתב התראה לפני נקיטת הליכים משפטיים (במקרים רבים ניתן להגיע להסדר מבלי לפנות לביהמ”ש).

  • הכנת מסמכים משפטיים ביניהם: כתב תביעה, כתב הגנה, תביעה שכנגד, הזמנת צד ג’ בקשת רשות ערעור על פסק דין וכן הלאה.

צריכים ייעוץ של עורך דין לתביעות קטנות?

לקבלת ייעוץ ראשוני ולא מחייב מעורך דין בנושא תביעת קטנות אנא צרו קשר עם משרד עורכי דין סולן בטלפון  או מלאו את פרטיכם בטופס יצירת קשר ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם.